Instrukcja

Gdziekupiłaś.pl jest stroną internetową, która umożliwia wyszukiwanie sklepów (stacjonarnych lub internetowych), w których można kupić interesującą Cię rzecz. Nasze Użytkowniczki dodają zdjęcia ubrań oraz innych przedmiotów, które je inspirują i wzajemnie pomagają sobie w ich odnalezieniu.

Gdziekupiłaś.pl ma sprawić, by zakupy stały się prostsze, ciekawsze i aby łączyły dziewczyny z całej Polski :)

Na czym to polega?

1

Dodaj zdjęcie rzeczy, która Cię interesuje. Może ono być znalezione w Internecie lub zrobione przez Ciebie. Istnieje możliwość załadowania pliku z komputera lub z telefonu. Wygodną formą jest podanie adresu http zdjęcia.

2

Opisz, który dokładnie element ze zdjęcia Cię interesuje. Jeśli na zdjęciu widnieje pełna stylizacja, Użytkowniczki nie będą wiedziały jak dokładnie Ci pomóc.

3

Czekaj na odpowiedź. Użytkowniczki pomogą odnaleźć Ci sklep, w którym będziesz mogła kupić daną rzecz. Mają możliwość podania ceny oraz wklejenia linku np. do sklepu internetowego.

4

W wolnym czasie przeglądaj kategorie. Ty również możesz pomóc innym Użytkowniczkom! Możesz również się przekonać jakie są najświeższe trendy w modzie :)